Kategorie

Informace

Nejprodávanější produkty

Značky

Kontakt

O nás

Nabízíme Vám ty nejlepší hodinky

Nákup u nás znamená jediné - spokojenost.
U nás se můžete spolehnout na: 

  • Kvalitní hodinky pro každého
  • Proškolený zákaznický servis
  • Vrácení zboží do 14ti dnů

watch4you.cz

cms-img

Provozovatel obchodu

Vanda Dobrkovská

Veská 149

533 04 Sezemice

IČ: 74558650

DIČ: nejsme plátci DPH

Bankovní spojení: 215476516 / 0300 (ČSOB a.s.)

Kontaktní informace

S veškerými dotazy (produkty, dodací lhůty, reklamace) se obracejte písemně na info@watch4you.cz. Na dotazy odpovídáme co nejdříve, zpravidla do druhého dne.

Informace o stavu objednávky

Při zpracování objednávky zákazníky informujeme o termínu odeslání. Doručení probíhá zpravidla do druhého pracovního dne od odeslání. Pokud se chcete informovat o stavu Vaší objednávky, přihlašte se svým emailem a heslem na zákaznický účet stránek www.watch4you.cz, popřípadě napište krátký email na info@watch4you.cz a uveďte číslo Vaší objednávky, nebo alespoň jméno a datum objednání.

Reklamace a vrácení zboží

Lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy trvá 14 kalendářních dnů od převzetí zboží zákazníkem. Zboží musí být následně vráceno do 14 kalendářních dnů od odeslání odstoupení na naší adresu.

Pokud chcete odstoupit od smlouvy nebo reklamovat zboží, doporučujeme stáhnout tento formulář a přiložit do balíku se zbožím.

Upozornění! Na naší doručovací adresu chodí reklamace z jiného eshopu www.watch4u.cz. Jedná se o úplně jiný eshop, který nemá s naším nic společného. Důrazně Vás žádáme, abyste si zkontrolovali, kde jste nakoupili zboží. Pokud jste ho koupili na stránkách www.watch4u.cz, tak reklamaci musíte uplatnit u nich a ne u nás. Děkujeme.

Formulář pro reklamaci a vrácení zboží (PDF)